Teslimat & İade Şartları

Teslimat & İade Şartları

 

İADE VE DEĞİŞİMLER

•    Satın aldığım ürünü geri vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını bozmadığınız sürece iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bu işlem için 7 (yedi) gün içerisinde info@sezycoffee.com adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile iade sebebinizi belirten bir e-posta göndermeniz ve tarafınıza yollanacak onay e-postasını takiben iade etmek istediğiniz paket ve içeriğindeki ürünleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasının ardından satın alım işlemi sırasında kullandığınız ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.

 

Teslim alındıktan sonraki 7 (yedi) gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da ambalajı bozulan ürünler, Sezy Coffee tarafından iade alınamamaktadır.

 

Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik özel olarak hazırlanan ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamakta; müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir.

 

İade edilen ürün, Sezy Coffee tarafından incelenecek ve iade işleminin yukarıda belirtilen koşullara uygun olarak yapıldığı belirlendiği takdirde 3 ila 7 iş günü içerisinde iade işlem süresi başlatılacaktır.

 

Kurumsal alımlarla ilgili not: İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden (ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.

 

Yalnızca info@sezycoffee.com e-posta adresine yazılı olarak yapılan iade talepleri işleme alınmaktadır.  O nedenle iade taleplerinizi yukarıda belirtildiği şekilde bu e-posta adresine iletmenizi rica ederiz.

 

•    Aldığım ürün hasarlı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer sezycoffee.com’dan aldığınız ürün hasarlı ise siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız. Siparişinizin telafisi için söz konusu tutanak ile birlikte konuya ilişkin info@sezycoffee.com e-posta adresine mail atabilir veya 0(538) 266 5514  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu işlem için gereken kargo masrafları sezycoffee.com tarafından karşılanacaktır.

•    Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda info@sezycoffee.com adresine konu ile ilgili bir e-posta göndermeniz veya 0 (538) 266 55 14   no’lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacak, yanlış gönderilen ürünleri kargo ücreti tarafımıza ait olmak üzere geri alacak ve size doğru ürünlerin gönderimini sağlayacaktır.

•    Sipariş ettiğim ürün stoklarınızda yoksa ne yapmalıyım?

Stoklarımızda mevcut olmayan ürünler en kısa sürede e-ticaret sitemizde satışa kapatılmaktadır. Ancak güncellemenin yapılması öncesinde veya sırasında bu durumdaki ürünlerden sipariş vermeniz gibi nadir karşılaşılabilecek bir durumun gerçekleşmesi halinde müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve bu sorun tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda çözüme kavuşturulacaktır. Böyle bir durumda yeni bir sipariş verebilir ya da siparişinizi iptal ederek paranızın iadesini talep edebilirsiniz.

•    Ödemesini gerçekleştirdiğim siparişin içeriğinde değişiklik yapabilir miyim?

Sezycoffee.com e-ticaret sitemizde alışverişinizi onayladığınız anda bankanız ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirmekte ve siparişinize ilişkin fatura kesilerek ürünleriniz hazırlanmaya başlanmaktadır.

Eğer siparişinizde değişiklik yapmak istiyorsanız info@sezycoffee.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da 0 (538) 266 55 14 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimize bu durumu bildirmeniz gerekmektedir. Siparişiniz isteğinize özel öğütülüp hazırlanmadıysa ve/veya kargo şirketine teslim edilmediyse siparişinizde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Sezycoffee.com teknik aksaklık ve benzeri mücbir sebepler halinde ödemenizi iade etmek koşuluyla siparişinizi iptal etme yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda tarafınıza derhal bilgi verilecektir.

Lütfen yazılı bildirimlerinizin hiçbirinin içeriğinde kredi kartı numaranız ve şifreniz gibi şahsi/maddi güvenliğinizi tehlikeye atabilecek bilgileri bulundurmayınız!