Colombia Supremo Medellin

(4 müşteri incelemesi)

From  39,50

Colombia Medellin kahvesi; yeşil elma, çikolata ve karamel aromalarıyla fincanınızı doldurur.  Ağzınızda pürüzsüz bir yoğunluk bırakırken, mükemmel dengesiyle size eşsiz bir deneyim sunar.

Temizle

Açıklama

Colombia Supremo Medellin

Colombia Supremo Medellin, en kaliteli Kolombiya kahvelerinden biridir. Zengin bir tadı ve kompleks bir asiditesi vardır.

Çok dengeli bir kahve olan Colombia  Medellin Supremo, hoş aromasıyla bilinir. Sabah saatlerinin tadını çıkarmak için yeterince yumuşak, akşam saatlerinin yorgunluğunu atmak için yeterince zengindir.

Colombia Medellin çekirdekleri, denizden 1.600-2.000 metre yükseklikteki dağ yamaçlarında yer alan çiftliklerde yetiştirilir. Özenle toplanan kahve çekirdekleri, boyutlarına göre sıralanır. Sizin için seçtiğimiz kahve çekirdekleri SCR-18 boyutundadır. Dolgunlukları sayesinde Kolombiya kahvesinin karakteristik özelliklerini ve üstün lezzetini gerçek anlamda yansıtırlar.

Colombia Medellin serimiz; yeşil elma, çikolata ve karamel aromalarıyla fincanınızı doldururken  ağzınızda pürüzsüz bir yoğunluk bırakır. Mükemmel dengesi ve belirgin asiditesiyle size eşsiz bir deneyim sunar.

Colombia Supremo Medellin Karakteristik Özellikleri:

Yetişme Yüksekliği: 1.600-1.800 metre

Hasat Sezonu: Ekim-Aralık

Tadım Notları: Yeşil Elma, Çikolata, Karamel, Vanilya

Gövde: Pürüzsüz

Asidite: Belirgin

Tür: Arabica

İçim: Dengeli

Eğer Güney Amerika Kahvelerinden hoşlanıyorsanız, Brazil Yellow Bourbon ve Peru Chanchamayo kahvelerimizi denemenizi öneririz.

Afiyet Olsun!

Üreticileri Koruma Politikamız:​

Yerel üreticilerin korunması ve kaliteli kahve çekirdeklerinin sürdürülebilir üretimi konusunda üretici ve tedarikçilerimizle aynı fikirdeyiz: “Lezzetli bir kahvenin olmazsa olmazı kaliteli kahve çekirdekleridir.”

Bir kahve ağacı dikiminden beş yıl sonra meyve vermeye başlar ve bir ağaç ortalama olarak yıllık 500 gram çekirdek üretir. Yudumladığımız her fincan kahvenin arkasında, böylesine uzun ve zorlu bir üretim süreci vardır. Bu süreci başından sonuna kadar yürüten yerel çiftçiler, emeklerinin karşılığını adil bir fiyatlandırma ile alamadıkça birer birer çiftliklerini kapatmak zorunda kalıyorlar.

Bu nedenle biz, beğeninize sunduğumuz kahve çekirdeklerini seçerken lezzet ve kaliteyi daima fiyatın önüne koyuyor, sürdürülebilir kahve üretimine ve çiftçilerin emeklerinin karşılığını alabilmesine büyük önem veriyoruz. Her hasatta lezzeti ve kalitesi düşen, sıradanlaşan kahveler istemiyorsanız, sizi de kahve seçimlerinizde kalite ve lezzeti fiyatın önüne koymaya davet ediyoruz.

Bizi mutlu edecek kahveleri ancak mutlu çiftçilerin üreteceğine inanıyoruz.

Unutmayın; “Kahve Daima İyi Bir Fikirdir!”

Kolombiya kahve üreticileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Federacion Nacional de Cafeteros de Colombia web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ek bilgi

Gramaj

250gr, 1000gr, 4 x 250gr

Öğütülme Şekli

Çekirdek, Espresso, Moka Pot, AeroPress, Filtre (Makine), V60, Chemex, French Press, Cold Brew

Colombia Supremo Medellin için 4 inceleme

 1. Bora Yağız

  Yumuşak içimli kahveleri seven biri olarak Colombia Medellin’i çok güzel buldum. Aromasına ve kokusuna bayıldım. Gönderim hızı çok iyiydi. Aynı gün kargoya verdiler, ertesi gün elime ulaştı. Aklıma gelmişken tadımlık hediye kahve için teşekkür ederim :)) Diğer çeşitleri de denemeyi düşünüyorum.

  • Sezy_Yonetici

   Merhaba,
   Dünya kahveleri deneme setlerimizi öneririz. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Afiyet olsun!

 2. Canan

  Favorim Colombia olsa da diğerlerini de denemek istiyorum. Hızlı gönderim için tekrar teşekkürler.

  • Sezy_Yonetici

   Merhaba,
   Elimizden geldiğince hızlı, aynı gün içinde ürünleri kargolamaya çalışıyoruz. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Afiyet Olsun!

 3. mervecicek563 (doğrulanmış kullanıcı)

  Kahvenin aroması ve kokusu çok güzel. Hızlı ve özenli gönderim için de teşekkürler.

  • Sezy_Yonetici

   Merhaba,
   Kahvelerimizi beğenmenize çok sevindik. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Afiyet Olsun!

 4. Umut Can ÇİNGÖL (doğrulanmış kullanıcı)

  Paketin yarısından çoğunu bitirdim. Kokusu güzel ama bana biraz ekşi geldi.

  • Sezy_Yonetici (doğrulanmış kullanıcı)

   Merhaba,

   Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Colombia Supremo Medellin, yeşil elma notaları içeren bir kahvemizdir. Medium kavrulduğu için tadında meyve aromaları hissedilmektedir. Bahsetmiş olduğunuz ekşimsi tat yeşil elma aromasından gelmektedir. Meyve aromalarından hoşlanmıyorsanız, Güney Amerika kahvelerimizden Peru Chanchamayo Gr1 ve Brazil Cerrado Hazel Edition; Afrika kahvelerimizden Ethiopia Yirgacheffe Gr2; Orta Amerika kahvelerimizden Guatemala Antigua, Cuba Serrano Lavado, Nicaragua San Jose Estate ve Costa Rica Tarrazu; Asya Pasifik kahvelerimizden ise Yemen Mocha Peaberry kahvelerimizi önerebiliriz.

   İlginiz için teşekkür eder, güzel günler dileriz.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.