Asya-Pasifik Kahveleri Seti

(2 müşteri incelemesi)

 69,00

Papua Yeni Gine, Endonezya, Yemen ve bonus olarak Orta Amerika’nın lezzetli kahvelerinden Nikaragua San Jose Estate, 100 gramlık deneme boylarıyla Asya-Pasifik Kahveleri Setinde.

Temizle

Açıklama

Asya – Pasifik Kahveleri Deneme Seti

Asya-Pasifik Kahveleri Deneme Seti ile seçkin Asya-Pasifik kahvelerini, 100 gramlık deneme boylarıyla sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca, Orta Amerika’nın hoş lezzetli kahvesi Nicaragua San Jose Estate SHG EP’yi de bonus olarak ekledik.

İçindekiler:

 1. Indonesia Sumatra Gr-1
 2. Papua New Guinea Sigri AA
 3. Yemen Mocha Pea Berry Gr-1
 4. Nicaragua San Jose Estate SHG EP

Asya-Pasifik bölgesinin bu sevilen lezzetlerini deneyin ve favori kahvenize kendiniz karar verin.

Afiyet olsun!

Ek bilgi

Öğütülme Şekli

Çekirdek, Espresso, Moka Pot, AeroPress, Filtre (Makine), V60, Chemex, French Press, Cold Brew

Asya-Pasifik Kahveleri Seti için 2 inceleme

 1. guneshamdi (doğrulanmış kullanıcı)

  Sitedeki bütün kahveleri denemeye çalışıyorum bu üçüncü setim. İçtiğim kahvelerin hemen hepsi çok güzeldi henüz karar aşamasındayım. Burada asıl belirtmek istediğim sitenin ilgisi: Kargoda çok küçük bir problem yaşadığım için (gerçekten çok küçük bir problem) kendilerini aradım. O kadar çok ilgilendiler ki bu kadar ilgi herkesi şımartır. Problemi çözmekle kalmadılar üstüne bir de çözülüp çözülmediğini teyit etmek için aradaılar. Çok teşekkür ama çok ediyorum.

 2. Ece Asma (doğrulanmış kullanıcı)

  Hem doygun hem hafif içimli kahveleri denemek için güzel bir set.
  Papua new guinea kahvesinden fındıklı çikolata tadı aldım, içimi yumuşak ancak tadı yoğun.
  Indonesia sumatra gr1 ise paketinde tütünsü bir kokuda, yoğun tadı ağızda uzun süre kalıyor. Damak zevkime uymayan tek kahve benim için bu oldu, tütün ürünlerine iyi bir eşlikçi olabilir. Nicaragua san jose’den topraksı ve tatlı bir tat ve koku alınıyor, diğer ikisine göre daha aromatik bir içimi var ve bir parfüm gibi ardı ardına farklı tatları alabiliyorsunuz.
  Kargoda yaşanan gecikme için bilgilendirildim ve gayet ilgili bir tavır sergilendi. Kahvelerin fiyat/performans oranları düşmediği sürece başka yerde macera aramadan buradan alışverişimi sürdüreceğim.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.